Добре дошли в страницата „Другите за мен“!
Тук споделям Вашите мнения и впечатления от нашата съвместна работа.
Всяко изпратено послание е вдъхновение да продължавам с мисията си за едно по-добро, човешко и смислено българско образование.

Благодаря Ви за доверието и подкрепата!

Ако и Вие искате да споделите впечатление или думи за мен, може да го направите чрез формата по-долу.

    📝 Всички изпратени мнения се преглеждат ръчно. При нужда данните се публикуват анонимно, за да се спази поверителността.


    „Благодаря Ви за съдействието през учебната година. Голяма борба е смятането за дете с дискалкулия, но с Ваша помощ и нашето поощрение, напреднахме с миши стъпки, та даже и завършихме. Желая Ви приятна почивка и благодаря за вниманието. Рядко се срещат преподаватели като Вас.“

    Надя Богоева
    05.07.2025 г.